O biegu

Light Run wzorowany jest na podobnych imprezach organizowanych na całym świecie.
Nasz bieg będzie spektakularnym wydarzeniem, który trafi zapewne do wielu światowych mediów. Aby tak się stało każdy uczestnik powinien dołożyć „swoje światełko” w postaci ciekawego dizajnu stroju. Oczywiście nie możemy zapomnieć o fluorescencyjnych pałeczkach, to jest klasyka. Proponujemy sięgnąć do dostępnego obecnie arsenału innych efektownych źródeł światła. Warto wykorzystać czekające w wielu naszych domach na swój czas ledowe lampki choinkowe, te zasilane bateryjnie. Często kolorowe, z efektem RGB ( zmieniające kolor), gwiazdki, sopelki i inne „renifery”. Biegnący renifer, dlaczego nie ?
Warto o tym pomyśleć, bo te najbardziej spektakularne stroje zapewne zauważone będą przez jury i o nagrodę nie będzie trudno!

Klasyfikacja:

Podstawowa rywalizacja odbywa się w kategorii OPEN osobno dla kobiet i mężczyzn. Nagradzamy 3 pierwsze miejsca nagrodami rzeczowymi.
Osobna rywalizacja toczyć się będzie w kategorii „najlepszy strój”. Jury, którego skład podamy w terminie późniejszym wyłoni laureatów, którzy przygotują najbardziej spektakularny strój świecący w najbardziej oryginalny sposób, będą nagrody i wyróżnienia.