Zimowe kurtki do biegania, które zapewnią Ci ciepło i suchośćKiedy temperatura spada, a godziny dzienne skracają się, bieganie na zewnątrz może stać się niemiłym wyzwaniem. Na szczęście istnieje wiele zimowych kurtek do biegania, które zapewnią Ci ciepło i suchość podczas treningów na świeżym powietrzu. Nie ma nic bardziej żałosnego niż uczucie zimna i wilgoci podczas treningu. To sprawia, że zamiast zatracić się w swoim biegu, skupiasz się na każdej z tych chłodnych kropel deszczu. I właśnie dlatego ważne jest, aby mieć odpowiedni sprzęt, gdy pogoda staje się paskudna. Na szczęście istnieją doskonałe zimowe kurtki do biegania, które są w stanie wytrzymać ulewny deszcz, porywisty wiatr i temperatury poniżej zera. Zatrzymują one ciepło dzięki syntetycznej izolacji i posiadają wodoodporne warstwy zewnętrzne, które zapobiegają przenikaniu deszczu do skóry.

Kurtki do biegania na zimę dla mężczyzn

  • Adidas Performance Men's Climawarm Hooded Jacket - Jeśli chcesz zachować ciepło podczas zimowego biegu, ta kurtka dla mężczyzn jest dobrym wyborem. Jest wykonana w technologii Climawarm, która zatrzymuje ciepło, jednocześnie utrzymując Cię w suchości. Istnieje również ergonomiczny projekt, aby zmniejszyć szansę na otarcia. Kaptur ma sznurek, który można regulować, aby utrzymać deszcz z dala od twarzy. Ponadto kaptur ma podszewkę z polaru, która dodaje ciepła. Kurtka Adidas jest lekka, co czyni ją dobrą do biegania w zimnych warunkach. Ma smukły design, który nie dodaje objętości i pozwala nosić warstwy pod spodem. Ta kurtka ma odblaskowy wzór na rękawach, co zwiększa Twoją widoczność podczas biegu w nocy.
  • Columbia Watertight II Jacket - Kurtka ta wykonana jest z wysoce oddychającej, a zarazem wodoodpornej tkaniny, która chroni Cię przed wiatrem i deszczem. Posiada również ocieplinę Omni-Heat, która zatrzymuje ciepło ciała. Do wyboru są dwa kolory: asfaltowy i Pacific mist. Kurtka ma ściągacz w pasie, który chroni przed zimnym powietrzem. Ma również elastyczne mankiety na końcu rękawów, aby uszczelnić wiatr i deszcz.

Kurtki do biegania na zimę dla kobiet

Salomon Women's Stretch Fleece - Jeśli chcesz zachować ciepło i wygodę podczas zimowego biegu, ta kurtka polarowa jest dobrą opcją. Jest wykonana z rozciągliwego materiału, który zapewnia dopasowanie bez bycia zbyt ciasnym. Kurtka Salomona ma również syntetyczną izolację, która zatrzymuje ciepło ciała i podwójny zamek błyskawiczny z przodu, który można wykorzystać do regulacji temperatury. Ma odblaskowy wzór, abyś był bardziej widoczny w nocy. Kurtka nadaje się do prania w pralce. Ma wąski krój, który nie zwiększa objętości ciała. Możesz nosić warstwy pod spodem bez uczucia ograniczenia. Kurtka Salomon występuje w czterech kolorach: czarnym, niebieskim stalowym, pomarańczowym i czerwonym.

Najlepsze wodoodporne zimowe kurtki do biegania

  • Salomon Men's Gore-Tex X-Tour Jacket - Jeśli biegasz w deszczowej lub śnieżnej pogodzie, ta kurtka jest dobrym rozwiązaniem. Jest wykonana z wodoodpornej tkaniny Gore-Tex, która zapobiega przenikaniu deszczu do kurtki. Tkanina ma również wodoodporną obróbkę, która zapobiega przesiąkaniu wilgoci. Kurtka jest oddychająca i ma zamek błyskawiczny odporny na warunki atmosferyczne. Ma elastyczne mankiety na końcu rękawów, aby uszczelnić śnieg i deszcz. Kurtka X-Tour ma odblaskowy wzór na plecach, dzięki czemu jesteś bardziej widoczny podczas biegania w nocy. Występuje w dwóch kolorach: asfaltowym i czarno-niebieskim.
  • Columbia Men's OutDry Ex Diamond Jacket - Jeśli chcesz kurtkę z wodoodporną konstrukcją, ta kurtka Columbia jest dobrym rozwiązaniem. Ma wodoodporną warstwę zewnętrzną, która utrzymuje deszcz na zewnątrz i oddychającą warstwę wewnętrzną, która zapobiega gromadzeniu się potu. Posiada izolację Omni-Heat, która zatrzymuje ciepło, dzięki czemu możesz biegać w zimnych warunkach. Kurtka Columbia ma konstrukcję ze sznurkiem w talii, aby utrzymać zimne powietrze. Ma również elastyczne mankiety na końcu rękawów, aby uszczelnić deszcz i śnieg. Jedną wadą tej kurtki jest to, że nie ma ona kaptura. Najlepiej jest nosić czapkę z tą kurtką, aby utrzymać ciepło.

Najlepsze ciepłe zimowe kurtki do biegania

  • Columbia Women's OutDry Ex Diamond Jacket - Jeśli chcesz ciepłą i wodoodporną kurtkę na zimę, ta kurtka Columbia jest dobrą opcją. Jest wykonany z wodoodpornej i oddychającej tkaniny, która chroni Cię przed deszczem i śniegiem. Kurtka Columbia ma izolację Omni-Heat, która zatrzymuje ciepło ciała. W talii ma sznurek ściągający, który chroni przed zimnym powietrzem. Ma również elastyczne mankiety na końcu rękawów, aby uszczelnić śnieg i deszcz. Kurtka występuje w pięciu kolorach: niebieskim stalowym, pomarańczowym, czerwonym, Pacific mist i asfaltowym.
  • New Balance Women's Warm Leisure Jacket - Jeśli chcesz mieć ciepłą kurtkę do biegania zimą, ta kurtka Leisure od New Balance jest dobrym wyborem. Ma syntetyczną izolację, aby zablokować ciepło i ma podszewkę z polaru wewnątrz, aby utrzymać ciepło i przytulność. Ma wodoodporną konstrukcję, która chroni Cię przed deszczem i śniegiem. Kurtka Leisure ma konstrukcję z zamkiem błyskawicznym, która nadaje jej stylowy wygląd i sznurek w talii, aby utrzymać zimne powietrze. Ma również elastyczne mankiety na końcu rękawów, aby uszczelnić deszcz. Kurtka występuje w dwóch kolorach: szarym i czarnym. Najlepiej nosić czapkę, aby utrzymać głowę w cieple podczas biegania w zimie.