Dlaczego zmieniłem buty do biegania na Asics i ty też powinieneś!Czy nie uwielbiasz, gdy pojawia się coś nowego i ułatwia ci życie? Wiesz, jak wtedy, gdy w sklepie spożywczym wprowadzono automatyczną kasę. Och, czekaj, a może to było jak czas, kiedy ktoś wymyślił bezprzewodowe ładowanie, dzięki czemu nie musimy już walczyć z tych irytujących kabli Lightning. A może to było tak, że jeden dzień, kiedy aplikacja nazwana po cute little yellow guy przyszedł i uprościć nasze życie dając nam alerty ruchu przed wyruszeniem na naszej jazdy do pracy. W tym wpisie chcę przedstawić Ci Asics, nie tylko jako jakąś dziwną japońską markę, ale jako innowację zmieniającą grę w świecie butów do biegania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dlaczego!

Dlaczego zmieniłem się na Asicsa

Wyjaśnijmy to na początku: nie zmieniłem na Asics, ponieważ moi koledzy w pracy są wszyscy super fanami i uważają, że byłoby to zabawne, aby zrobić mi psikusa, zmieniając markę moich butów do biegania. (Chociaż, jeśli ktoś to czyta, ponieważ to ty...) Były dwa główne powody, dla których zdecydowałem się na zmianę. Po pierwsze, dostawałem dużo bólu kolana podczas biegu, co było dziwaczne, ponieważ przez większość mojej kariery biegowej byłem w dużej mierze wolny od urazów. Po drugie, bardzo trudno było mi znaleźć parę butów do biegania, które by mi się podobały. Od około roku biegam w tej samej parze butów do biegania i zaczynałem mieć ich serdecznie dosyć. W związku z tym, że nie było to możliwe, nie było to możliwe. W czasie, gdy próbowałem znaleźć nową parę butów do biegania, które kochałem tak samo, dostawałem dużo bólu w moich kolanach.

Asics Gel-Excite

Po wypróbowaniu wielu różnych butów, w końcu znalazłem Asics Gel-Excite. Była to pierwsza para butów do biegania Asics, którą kiedykolwiek wypróbowałem i tak bardzo mi się spodobała, że zdecydowałem się w pełni dokonać zmiany.Projekt Gel-Excite jest super elegancki. Uwielbiam minimalistyczny wygląd, ale doceniam również to, że są one dostępne w ogromnej gamie kolorów. To właściwie jeden z głównych powodów, dla których zdecydowałem się na Asics. Ogromna gama kolorów oznaczała, że mogłam wybrać coś, co naprawdę mi się spodoba i co pomoże rozjaśnić moje biegi. Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyłam po zakupie Asicsów, jest to, jak bardzo są wygodne. Próbowałam wielu innych marek i nie czułam się w nich dobrze. Asics były inne. Czułem się komfortowo od pierwszej chwili, gdy je założyłem. Asics są naprawdę lekkie, co jest świetne dla kogoś takiego jak ja, kto ma trochę ciężki styl biegania. Zauważyłem też, że naprawdę pomogły mi z bólem kolana. Kiedyś bardzo bolało mnie kolano podczas biegania, ale teraz prawie całkowicie zniknęło.

Szybki przegląd innych butów, które wypróbowałem

Podczas gdy kochałem moje Asics, próbowałem również kilka innych marek biegowych, aby zobaczyć, czy mogą one być lepiej dopasowane dla mnie. Oto szybki przegląd pozostałych trzech marek, które wypróbowałem: Nike: Uwielbiałem, jak lekkie były buty Nike, ale po prostu nie pasowały wygodnie. New Balance: Próbowałem tych, aby sprawdzić, czy mogą być lepszą opcją dla mnie, ponieważ są nieco tańsze niż Asics. Niestety, one również się nie sprawdziły. Brooks: Próbowałem tej marki, ponieważ jeden z moich kolegów przysięga na nich. Niestety, nie sprawdziły się u mnie.

- Są lekkie. Jest to jedna z głównych rzeczy, które przyciągnęły mnie do Asics. Są super lekkie i pomagają przyspieszyć na swoich biegach.

- Mają świetne dopasowanie. Mam szerszą stopę, więc martwiłem się, że Asics będzie dla mnie zbyt wąski. Na szczęście w ogóle tak nie było. Asics mają naprawdę świetne dopasowanie. Idealnie pasują do moich stóp.

- Wyglądają świetnie. Uwielbiam to, że Asics są w tak wielu kolorach. To naprawdę pomaga mi znaleźć coś, co będzie pasowało do mojej osobowości, a także pasuje do moich ubrań treningowych.

- Mają świetne wsparcie łuku. Moje łuki są dość wysokie, więc muszę uważać na buty do biegania, które wybieram. Asics mają świetne wsparcie łuku, co jest dla mnie świetne.

- Są naprawdę trwałe. Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyłem o Asics, kiedy zacząłem je używać, jest to, jak trwałe są.

- Są naprawdę przystępne cenowo.

Asics to świetne buty do biegania. Pracowali naprawdę dobrze dla mnie i jestem zadowolony z mojej decyzji o przejściu na nich. To powiedziawszy, stopy każdej osoby są inne, więc to, co działa dla mnie, może nie działać dla ciebie. Zawsze powinieneś wypróbować kilka różnych marek, aby zobaczyć, która z nich najlepiej pasuje do Ciebie. Możesz odkryć, że Asics jest idealną marką dla Ciebie, lub możesz odkryć, że inna marka jest lepiej dopasowana. Jeśli szukasz zmiany w swoich butach do biegania, zdecydowanie polecam wypróbowanie Asics. Te buty są lekkie i wygodne, a także pomogą Ci przyspieszyć na swoich biegach i zmniejszyć wszelkie bóle kolan.